Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MZGA

Utworzony przez Hiob, 24 lutego 2008 r. o 20:43
[quote post='26837' date='10.05.2008, 09:05']Trzeba szukać oszczdności w oświacie bo gigantyczne kwoty/jak na możliwości miasta/poszły na remont gabinetów burmistrzów i przy.......sów a nie były planowane w budrzecie ,trzeba gdzieś szukać oszczędności,najlepiej zmniejszyć grupy w przedszkolach to jakieś etaciki do likwidacji się znajdzie.Teaz kolej na likwidację etetów wszystkich v-ce w szkołach ,dlatego trzeba zwalniać nauczycieli aby zapewnić godziny dla nich.Dlatego zapowiadane przez dyr.szkół zwolnienia będą realizowane.[/quote]U pana Henia też bez wice będzie? Na stare lata samemu tyrać do emerytury. Do czegoż to doszło. Pewnie trzeba będzie frajerów na społecznego wice znaleźć? A burmistrz na urlopie w takim "gorącym" okresie!!!! Taki to pożyje!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wspolnota to szmatlawiec zobaczyli ze nikt tego wazeliniarza nie czyta to cos musza pisac na nieudolnego burmistrza
Sam jesteś szmatławiec. A "Wspólnota" rozchodzi się blisko w 2 tysięcy egzemplarzach co tydzień. Jeśli uwazasz, że nikt jej nie czyta, to musisz być skończonym deb***em chyba. Co do wazeliniarstwa, to też jesteś w błędzie. Ja wazeliniarstwa żadnego we "Wspólnocie" nie zauważyłem. Jak trzeba to dopieprza, a że czasem o czymś nie napiszą, to nie znaczy, że od razu wazeliniarze. Masz problem jakiś, czujesz że temat jakiś trzeba podjąć, przyjdz do redakcji i im opowiedz. Ja tak raz zrobiłem. Wysłuchali mnie i podjęli mój temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny pANIE "sATAN" jak się nazwałeś prawdą jest to ,że poszedłeś z tematem do redakcji/ale resztę nieprawda/sam napiałeś dałeś do druku i chwalisz swoją gazetę.Ztym "dowalaniem to też nie tak" bo jak już coś drukują krytycznego na burmistrza to zaraz obok inny artukuł lizytyłka albo jak ostatnio tzw /przez kolegów "gebelsika" ,który równa z błotem tego co się odważył mieć inne zdanie od oficjalnej wykładni.Pan Henio albo lepiej Tow.Sekretarz zamierza przepisać schedę na synka ,który jest nauczycielemw jedynce i dlatego musi podwójnie lizać cztery litery.Pan burmistrz wypoczywa bo w Urzędzi trwa kontrola NIK i chociaż inspektor NIK Pan LI.......k czuwa nad tym aby wszysko wypadło dobrze to mimo wszystko czasem kontrolujący może ocoś zapytać władzę .A z odpowiedzi mógłby wysądować ,że problemy miasta szefunio zna tylko ze Wspólnoty i byłaby kompromitacja ztąd też konieczność ucieczki na wczasy.Z problemami pozostanie v-ce ,który i tak jest przewidziany na kozła ofiarnego ,więc wszystko jedno kiedy nim zostanie im wsceśniej tym lepiej dla niego i dla miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Satan napisał:
Sam jesteś szmatławiec. A "Wspólnota" rozchodzi się blisko w 2 tysięcy egzemplarzach co tydzień. Jeśli uwazasz, że nikt jej nie czyta, to musisz być skończonym deb***em chyba. Co do wazeliniarstwa, to też jesteś w błędzie. Ja wazeliniarstwa żadnego we "Wspólnocie" nie zauważyłem. Jak trzeba to dopieprza, a że czasem o czymś nie napiszą, to nie znaczy, że od razu wazeliniarze. Masz problem jakiś, czujesz że temat jakiś trzeba podjąć, przyjdz do redakcji i im opowiedz. Ja tak raz zrobiłem. Wysłuchali mnie i podjęli mój temat.
chyba zartujesz chodzilo o temat chwlacy grzyba to tak kupilem 10 numerow a pozniej to tylko szmatlawiec np. pracownik hoteliku ich dziennikarz sasiad grzyba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miszkaniec tuliłowa napisał:
Szanowny pANIE "sATAN" jak się nazwałeś prawdą jest to ,że poszedłeś z tematem do redakcji/ale resztę nieprawda/sam napiałeś dałeś do druku i chwalisz swoją gazetę.Ztym "dowalaniem to też nie tak" bo jak już coś drukują krytycznego na burmistrza to zaraz obok inny artukuł lizytyłka albo jak ostatnio tzw /przez kolegów "gebelsika" ,który równa z błotem tego co się odważył mieć inne zdanie od oficjalnej wykładni.Pan Henio albo lepiej Tow.Sekretarz zamierza przepisać schedę na synka ,który jest nauczycielemw jedynce i dlatego musi podwójnie lizać cztery litery.Pan burmistrz wypoczywa bo w Urzędzi trwa kontrola NIK i chociaż inspektor NIK Pan LI.......k czuwa nad tym aby wszysko wypadło dobrze to mimo wszystko czasem kontrolujący może ocoś zapytać władzę .A z odpowiedzi mógłby wysądować ,że problemy miasta szefunio zna tylko ze Wspólnoty i byłaby kompromitacja ztąd też konieczność ucieczki na wczasy.Z problemami pozostanie v-ce ,który i tak jest przewidziany na kozła ofiarnego ,więc wszystko jedno kiedy nim zostanie im wsceśniej tym lepiej dla niego i dla miasta.
celujaco bardzo trafione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miszkaniec tuliłowa napisał:
Szanowny pANIE "sATAN" jak się nazwałeś prawdą jest to ,że poszedłeś z tematem do redakcji/ale resztę nieprawda/sam napiałeś dałeś do druku i chwalisz swoją gazetę.Ztym "dowalaniem to też nie tak" bo jak już coś drukują krytycznego na burmistrza to zaraz obok inny artukuł lizytyłka albo jak ostatnio tzw /przez kolegów "gebelsika" ,który równa z błotem tego co się odważył mieć inne zdanie od oficjalnej wykładni.Pan Henio albo lepiej Tow.Sekretarz zamierza przepisać schedę na synka ,który jest nauczycielemw jedynce i dlatego musi podwójnie lizać cztery litery.Pan burmistrz wypoczywa bo w Urzędzi trwa kontrola NIK i chociaż inspektor NIK Pan LI.......k czuwa nad tym aby wszysko wypadło dobrze to mimo wszystko czasem kontrolujący może ocoś zapytać władzę .A z odpowiedzi mógłby wysądować ,że problemy miasta szefunio zna tylko ze Wspólnoty i byłaby kompromitacja ztąd też konieczność ucieczki na wczasy.Z problemami pozostanie v-ce ,który i tak jest przewidziany na kozła ofiarnego ,więc wszystko jedno kiedy nim zostanie im wsceśniej tym lepiej dla niego i dla miasta.
Jak juz coś napiszą na burmistrza to zaraz inny artykuł lizytyłka - jasne, ale chyba na tym polega wolnść słowa i ścieranie się róznych racji. Wy widzę, że faktycznie macie klapki na oczach i chcielibyście aby we Wspólnocie same bluzgi i pomyje na grzyba lecialy wtedy by było okej. A gdzie obiektywizm? Obok Waszego jest tez inne zdanie, obok Tatarczewskiego, jest Gajewiski. Obaj mają takie samo prawo napisać list i jeden i drugi we Wspolnocie był wydrukowany. Nie czaję o co Wam chodzi? Nieźli z Was hipokryci. Choć podejrzewam, że te wszystkie posty to jedna, góra dwie osoby piszą. PS> Żeby nie było. Nie uważam się za Grzybolizusa. Osobiście też za nim nie przepadam, ale po prostu nie zgadzam sie z opinią o Wspólnocie. Źle ją oceniacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
chyba zartujesz chodzilo o temat chwlacy grzyba to tak kupilem 10 numerow a pozniej to tylko szmatlawiec np. pracownik hoteliku ich dziennikarz sasiad grzyba
O ile sie orientuje to ten typ jest od sportu i z polityką międzyrzecką ma tyle wspólnego, co ja z astrofizyką. Ale dla Was to pewnie i tak bez znaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ługowski biedny jest, zobaczcie jaki on wymizerniały biedaczek. Zgarbiony, łysy (wszystkie włosy już wyrwał) i wysuszony. Żal mi go, a Grzyb coraz grubszy i grubszy. Stołek burmistrza mu służy. A co do Wspólnoty to list Tatarczewkiego fajowy, a Gajewski cham, że kryminalną przeszłością mu pojechał. Ponoć sprawa sądowa za to się szykuje. To prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Badumbadum napisał:
Ługowski biedny jest, zobaczcie jaki on wymizerniały biedaczek. Zgarbiony, łysy (wszystkie włosy już wyrwał) i wysuszony. Żal mi go, a Grzyb coraz grubszy i grubszy. Stołek burmistrza mu służy. A co do Wspólnoty to list Tatarczewkiego fajowy, a Gajewski cham, że kryminalną przeszłością mu pojechał. Ponoć sprawa sądowa za to się szykuje. To prawda?
Wiesiek powinien postąpić jak Pan z chamem, i to w rękawiczkach. Przecież nie będzie się z chamem z Chamowa ciągał po sądach. Dajcie ludzie spokój, nie ma co robić chamowi reklamy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Satan napisał:
Nie czaję o co Wam chodzi? Nieźli z Was hipokryci. Choć podejrzewam, że te wszystkie posty to jedna, góra dwie osoby piszą.
Ja też myślę że to jedna osoba te wszystkie posty pisze. To sam pan burmistrz!!!! Tak dla zmylenia przeciwnika, czyli mieszkańców. Teraz jest na urlopie to pewnie będzie wysyp postów na forum? Dawaj panie burmistrzu. Więcej postów z "zaległego" urlopu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja też myślę że to jedna osoba te wszystkie posty pisze. To sam pan burmistrz!!!! Tak dla zmylenia przeciwnika, czyli mieszkańców. Teraz jest na urlopie to pewnie będzie wysyp postów na forum? Dawaj panie burmistrzu. Więcej postów z "zaległego" urlopu.....
skoro po piec szesc osob czyta te wypowiedzi to czesc znich cos skomentuje ja znam takich kilku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
skoro po piec szesc osob czyta te wypowiedzi to czesc znich cos skomentuje ja znam takich kilku
bardzo czesto w tematach miedzyrzeckich jest na forum po 15 - 20 osob na raz...ale tylko burmistrz pisze...hehehe...nie ma to jak wciskac ciemnote, ze jedna osoba tym kreci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie, moi mili. Mam jedno pytanie, ciekawe czy mi odpowiecie. Za kim tak naprawde stoi radna Leszczynska. Przed wyborami latała po domach i na Grzyba pomyje wylewała (u mnie była min.), teraz malo się nie zesra tak za nim stoi. O co tu chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kracy napisał:
Słuchajcie, moi mili. Mam jedno pytanie, ciekawe czy mi odpowiecie. Za kim tak naprawde stoi radna Leszczynska. Przed wyborami latała po domach i na Grzyba pomyje wylewała (u mnie była min.), teraz malo się nie zesra tak za nim stoi. O co tu chodzi?
Mój ty miły Kracy ! Pytasz i masz : Podobno (nie jestem pewien, tak słyszałem) że ta Leszczyńska ma córkę, córka ma męża czyli Leszczyńska ma zięcia, ten zięć (podobno) narobił długów bo w tamtym roku zgniły mu wszystkie truskawki na plantacji, a obok swoją plantację miał Grzyb - u niego wszystko było OK, Leszczyńska podejrzewała że to właśnie Grzyb czegoś nasypał na jej truskawki i dlatego latała po domach i te pomyje na Grzyba wylewała. Ale potem poszła do UM po odszkodowanie, porozmawiała z Grzybem, on wyczuł interes, razem napisali protokół że truskawki zgniły nie tylko na polu Leszczyńskiej ale też na polu Grzyba, on podpisał jej, ona podpisała jemu, kasą podzielili się na pół. I od tej pory jest między nimi zgoda ! Proste ? Nic dziwnego że teraz mało się nie zesra tak za nim stoi. I o to chodzi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Truskawkowa bajeczka. Pouczająca jest w instruktażu. Lecz jaki z niej morał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Truskawkowa bajeczka. Pouczająca jest w instruktażu. Lecz jaki z niej morał?
A morał z niej może być taki : ***** ****** łba nie urwie ! Albo : *** ***** oka nie wykole ! albo : mówił *** do obrazu a obraz do niego ani razu ! albo : nosił *** razy kilka , ponieśli i **** ! albo : No i *** im w **** ! itd itp...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobny napisał:
A morał z niej może być taki : ***** ****** łba nie urwie ! Albo : *** ***** oka nie wykole ! albo : mówił *** do obrazu a obraz do niego ani razu ! albo : nosił *** razy kilka , ponieśli i **** ! albo : No i *** im w **** ! itd itp...
Czyli koniunkturalizm pani radnej? Zmienianie poglądów i zachowań w zależności od układu sił w środowisku. Człowiek-chorągiewka, aby tylko wygodnie przetrwać! Brak jakichkolwiek wartości, a nawet zachowania zaprzeczające wartościom. I jeszcze tak jak każdy koniunkturalista oczekuje na pewno jakichś korzyści w zamian za swe zachowanie i rezygnację z wcześniejszych "poglądów"? Jakie w tym przypadku to będą korzyści? Ktoś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytalem tematy miedzyrzeckie na tym forum i musze powiedziec, ze wstyd mi ze jestem z Miedzyrzeca. Nie chodzi mi mi o to co robi lub nie robi jeden z drugim, ale o to ile zawisci i zacietrzewienia w Was. Poprostu czyste chamstwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak z tymi oszczędnościami? chyba mizernie bo niespodziewany remont instalacji elektrycznej w hali sportowej wypadł !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ciekawe dlaczego ? ponoć jeden z prominentnych pracowników MZGA swoje łapy nie bez powodu tam wkładał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przeczytalem tematy miedzyrzeckie na tym forum i musze powiedziec, ze wstyd mi ze jestem z Miedzyrzeca. Nie chodzi mi mi o to co robi lub nie robi jeden z drugim, ale o to ile zawisci i zacietrzewienia w Was. Poprostu czyste chamstwo!
Przeczytalem tematy miedzyrzeckie na tym forum i musze powiedziec, ze wstyd mi ze jestem z Miedzyrzeca. Wstyd mi że dałem się tak perfidnie zmanipulować i wybrałem takie nieudolne władze. Poprostu czyste chamstwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...